Müşteri Hizmetleri

"Yenilikçi, deneyim öncelikli, maliyet odaklı hizmet alın."

Müşteriniz size sesini ne kadar duyurabiliyor? Ulaşılabilir, müşteri odaklı ve iletişimi kuvvetli bir müşteri ilişkileri yönetimi ekibiniz yoksa, çok değerli olan müşterilerinizin sesini aslında yeteri kadar duyamıyor olabilirsiniz. Müşterinizin hissiyatı, istek ve önerileri, taleplerinin her biri işletmeniz için raporlanacak, verilerle analiz edilecek ve müşteri deneyimi sürecinizin içine yerleştirilecek bir inovasyon fırsatıdır.

Günümüzde müşteri ilişkileri yönetimi yapan çağrı merkezleri bu konuda profesyonelliğinizi gösteren, size müşterinizin davranışlarını raporlayabilen yegâne alanlardır. İşinizin doğasına göre kendinize ait, profesyonel, butik müşteri ilişkileri yönetimi yapan çağrı merkezi çözümlerine, müşteri hizmetleri birimlerine ya da müşteriniz ile etkili iletişim kanallarına ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini değerlendirmek için işletmenizin şu görevleri yerine getirip getirmediğine bakmanız yeterlidir?

Müşterilerim bana istedikleri an, sorunsuz ulaşabiliyor mu?

Müşterilerimin talep, öneri ve şikayetleri etkin ve profesyonelce değerlendiriliyor mu?

Müşterilerim profesyonel bir müşteri hizmetleri iletişimi ile müşteri ilişkileri yönetimi yapan doğru bir ekiple iletişim kurulabiliyor mu?

Müşterilerim talep, öneri ve şikayetleri etkin olarak raporlanabiliyor mu?

Müşteri hizmetleri, teknoloji, süreç ve insanın birarada çalıştığı çok bileşenli bir fonksiyondur.

Yüksek ilk kurulum ve işletme maliyetlerine katlanılsa dahi gerekli yetkinliklerin kazanımı uzun zaman alır. Bizler işletmenize müşteri hizmetlerini dış kaynak olarak sağlayarak enerjinizin asıl faaliyet alanlarınıza aktarılmasına yardımcı oluruz.

Yenilikçi, deneyim öncelikli finansal ve müşteri hizmetleri yönetim metodolojimiz ile bir yandan müşteri deneyiminde sürekliliğinizi sağlarken; paralel olarak maliyetlerinizi de kontrol altında tutarsınız.

Sektörel gereklilik ve uzmanlıklara sahip deneyimli çalışanlarımız, müşteri hizmetleri yönetimi, iletişim, satış konularında verdiğimiz düzenli eğitimler ile işletmenizin hizmet standartını korumasını, geliştirmesini ve profesyonel duruşunuzu destekleriz.

Bütünleşik altyapımız ile farklı kanallardan gelen çağrılar; müşteri hizmetleri yönetimi seviyesinde bütüncül bir yönetim sağlar. Üretim çıktılarımız (örneğin müşteri deneyimi, satış hizmetleri, memnuniyet sonuçları) süreçlerinizde girdi olarak kullanılabilecek veriye dönüşür.

Fonepartner ortaklığıyla etkin müşteri hizmetlerimiz ile müşteri bilgi, talep, şikayet içerikli temasların ele alınacağı hizmet yapılanması kurarak alternatif ürün ve hizmetlerden farklılaşabilirsiniz. Tüm bileşenlerin birarada ve etkileşim halinde olduğu müşteri hizmetleri anlayışımızla; işletmeniz için daha az enerji sarfettiğiniz profesyonel bir müşteri ilişkisi yönetimi gerçekleştiririz.