Veri Yönetimi ve Pazarlama

Günümüz müşterisi aktif ve değişken. Çağrı merkezlerinden çok aranıyor ama bu çağrıların çok azında beklenilen bilgiyi sunuyorlar. Peki müşterinize her istediğiniz an, onu rahatsız etmeden, profesyonelce ulaşıp onlardan ihtiyacınız olan bilgileri alabiliyor musunuz? Çok basit görünen bu iş aslında ciddi bir uzmanlık gerektirir. Müşterilerinizi rahatsız etmeden, doğru iletişimle ikna etmek ve isteklerinizi değerlendirmek çok önemli. Profesyonel çağrı merkezi hizmetlerimiz ile müşterinizle kurduğunuz tüm iletişimi doğru ve verimli şekilde yönetebilir, elde ettiğimiz veriler ve doğru müşteri geri bildirimleri ile müşteri hizmetleri yapılanmanızı daha etkin yönetmenizi sağlıyoruz.

"Elektronik ortamda doğru ve güncel veri ile çalışın."

Geleceğe ilişkin kararlar eldeki verilerin işlenebilir ve kullanılabilir yeterlilikte olması halinde alınabilir. Müşterilerinizin ürün ve hizmetlerinize ilişkin beklenti ve algılarından hareketle stratejinizi oluşturabilirsiniz.

Müşterilerinize her temasınız bir pazarlama faaliyetidir ve marka algısını etkiler niteliktedir. Bireysel ve kurumsal müşteri bilgilerinin doğru ve güncel tutulması ile pazarlama fonksiyonu işlevini yerine getirebilir.

Temas nedeni, frekansı ve beklenen sonuçları kapsayan hazırlık süreci uygulamanın başarısını belirler. Müşteri verileri ile tüm temasların ilişkilendirilerek kayıt altına alınması benzeri faaliyetler için yardımcı olacaktır.