Müşteri Memnuniyeti Anketi

Anket, hedef kitlenizin beklenti ve algısını öğrenmek amacıyla hızlıca sonuç elde edebileceğiniz en güvenilir yöntemlerden biridir. Günümüz çağrı merkezlerinin robotlaşmış hizmetlerine karşın ürün ve hizmetlerinize ilişkin değişkenleri referans alan anket sorularını istediğiniz alternatif kanallar ile müşterinizle buluşturuyoruz.

Özellikle Müşteri Memnuniyet Anketi ile müşterilerinizin, memnuniyet düzeylerini ölçebilir ve elde ettiğiniz verilerle ve geri bildirimlerle müşteri iletişim yöntemlerinizin verimliliği hakkında detaylı analizler yapabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti anketleri, online anketler, telefonda yapılan anketler ya da yüz yüze yapılan anketler doğru ve etkili bir iletişim ile yapılmadığı takdirde yanıltıcı sonuçlar verebilir. Uzmanlığımızla müşterinize tek seferde doğru kanaldan ulaşır ve istediğiniz cevapları belirlediğiniz formlarda analiz etmenizi sağlıyoruz.

Doğru konulara odaklanmış, kaliteli ve güzel anket soruları hazırlamak uzmanlık ve deneyim gerektiren bir iştir. Uzman ve deneyimli çalışanlarımız müşterilerinize en doğru soruları sormanız için ön çalışmalar yaparak firmanıza ve müşteri profilinize uygun, çıktılarını hemen değerlendirebileceğiniz anket soruları oluşturuyoruz.

İletişim, zaman ve maliyet tercihinize paralel size alternatif kanallar sunarak Yüzyüze, Telefonda veya Email ile anketler yapıyoruz. Ses teknolojilerini kullanarak müşteri cevaplarının sistemler tarafından algılanması ile, tuşlamasız cevaplar alınması sağlıyoruz. Bu yöntem ile kısa zaman içerisinde yüksek adette anket yapılarak hızlıca sonuç elde etmekteyiz.

Tasarım, uygulama ve raporlama adımlarından oluşan Anket çalışmalarımızdan elde edeceğiniz sonuçlarla ürün hizmet ve faaliyet alanlarınıza yönelik bir çok bilgi edinebilir, faaliyetlerinize yön verebilir, stratejilerinizi geliştirebilirsiniz.