Randevu Al

Saha ekiplerinin serbest çalışma modelinde iptal olan randevular ile verimsiz görüşmeler satış ve geliri kayda değer miktarda düşürmektedir. Saha satış fonksiyonundan maksimum fayda sağlanması önceden organize edilmiş bir ajandayı ve tüm zamanın satış için harcanmasını gerektirir.

Çağrı merkezi yönetimi ve müşteri ilişkileri yönetimi deneyimlerimizi ve kaynaklarımızı kullanarak asıl yetkinliği satış olan saha ekipleri için randevu organizasyonu gerçekleştirerek performans artışı yaratıyoruz.

Bu kapsamda saha ekipleriniz asiste edilmek amacı ile; tüketim alışkanlıklarına bağlı olarak temasa geçtiğimiz müşterilerinizden görüşme tarihi, başlangıç ve bitiş saati ile kapsam için uygunluk alınır. Var ise görmek istediği detaylar ve ön talepleri belirlenir. Müşterinize ajandasına işlemek üzere toplantı çağrısı yönlendirilir. Randevular yolda geçirilecek süre minimum olacak şekilde günlük rotalara dönüştürülür.

Deneyimli ekibimiz potansiyel müşterileriniz ile profesyonel bir ilk iletişim kurarak ve odaklanarak fazla sayıda ve etkin randevu alabilmektedir.

Satış ekibinin randevu yaratmak için zaman harcamaması ve planlanmış rotada çalışması verimliliği arttırırken randevulara hazırlıklı gidilmesi başarılı bir görüşme için gerekli ortamı yaratır.

Sektörel olarak segmente ettiğimiz hazır veritabanımız üzerinden faaliyet gösterdiğiniz pazarda ürün ve hizmetlerinize ihtiyaç duyabilecek potansiyel kurumsal müşterileri de tespit ederek portföyünüzü büyütmenizi destekliyoruz.